НБУ:USD  39.40

10 травня

9 травня

Третій півфіналіст Ліги націй визначився у феєричному матчі: відеоогляд

Збірна Швейцарії стала третім півфіналістом Ліги націй. У боротьбі за перемогу в своїй групі швейцарці в яскравому матчі обіграли збірну Бельгії.

Вже до 17-ї хвилини Бельгія вела з рахунком 2:0, проте ще до перерви швейцарці відігралися, а в другому таймі відправили у ворота суперника три голи. Хет-триком у складі швейцарської збірної відзначився Харіс Сеферович.

Таким чином, Швейцарія набрала 9 очок і обійшла Бельгію, у якої також 9 очок, за особистими зустрічами. В Дивізіон В вилетіла Ісландія, яка поступилася у всіх чотирьох матчах.

Швейцарія - Бельгія - 5:2
Голи: Родрігес, 26 (з пенальті), Сеферович, 31, 44, 84, Ельведі, 62 - Т. Азар, 2, 17

Швейцарія: Зоммер, Мбабу, Ельведі, Клозе, Родрігес, Фернандеш, Фройлер (Закарія, 79), Джака, Цубер (Беніто, 87), Шакірі, Сеферович (Аджеті, 90+3)

Бельгія: Куртуа, Альдервейрельд, Компані, Бойята, Меньє (Орігі, 90), Тілеманс, Вітсель, Шадлі (Батшуайі, 65), Т. Азар, Мертенс, Е. Азар

Як повідомляв "Апостроф", раніше в півфінал Ліги націй драматично вийшла збірна Англії, а також путівку в плей-офф завоювала Португалія.