Субота, 18 травня
  • НБУ:EUR 42.45

18 травня

Український біатлоніст показав гідний результат на Кубку світу

Українець Дмитро Підручний увійшов в топ-20 спринтерської гонки на Кубку світу з біатлону в німецькому Рупольдингу.

По ходу гонки Підручний допустив тільки один промах (на стрільбі стоячи), а на заключному відрізку дистанції за рахунок високої швидкості зумів відіграти дев'ять позицій і увірватися в двадцятку найкращих.

Таким чином, Підручний зумів зберегти місце в топ-25 загального заліку Кубка світу 2018-2019 і гарантувати собі участь в мас-старті на етапі в Рупольдінгу.

Що стосується інших українців, то Артем Прима став 45-м, Артем Тищенко - 53-м, а Сергій Семенов - 74-м.

Перемогу у спринті здобув норвежець Йоханнес Бе, другим став його брат Тар'єй Бе, а третім - німець Бенедикт Долль.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", українські біатлоністи з ганьбою завершили естафету на Кубку світу в Оберхофі.