Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Українки стали одними з найкращих на престижному турнірі з легкої атлетики

Українська легкоатлетка Христина Стуй завоювала золоту медаль на змаганнях Meeting Elite en salle de Mondeville, які в минулі вихідні проходили у французькому місті Мондвіль.

Як повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України, на змаганнях у Франції Христина Стуй виграла фінал в бігу на 60 м. Українська легкоатлетка показала результат 7,32 сек.

У бігу на 400 м відбулися пройшло відразу фіналу. Найкращий час в одному з них показала українка Тетяна Мельник - 52,99 сек. Ганна Рижикова та Анастасія Бризгіна стали у своїх забігах другими, а Катерина Климюк показала третій результат.

Також без нагороди не залишилася Аріна Дем'янюк, яка стала другою в бігу на 1500 м, а Ганна Чубковцова фінішувала третьою в бігу на 60 м з бар'єрами.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що ім'я найкращої спортсменки України в січні.