Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Відомий український спортсмен завоював медаль чемпіонату світу: опубліковано відео

Олександр Абраменко завоював срібну медаль на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноуборду, який проходить у США. Українець став другим в лижній акробатиці.

За підсумками змагань Абраменко поступився тільки росіянину Максиму Бурову. Результат українського фристайліста у фінальній спробі - 126,24 бала, тоді як росіянин набрав 130,09.

Третє місце зайняв швейцарець Ной Рот, в активі якого 125,22 бала.

Відзначимо, що для Абраменка ця медаль стала першою в кар'єрі на чемпіонатах світу. Також ця нагорода - лише друга в історії української лижної акробатики на світових першостях (у 2011 році бронзову медаль виграла Ольга Волкова).

Нагадаємо, Абраменко є олімпійським чемпіоном-2018.

Як повідомляв "Апостроф", раніше українська сноубордистка завоювала історичну медаль на чемпіонаті світу.