• НБУ:USD 39.80
  • НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Світоліна розгромила екс-першу ракетку світу на крупному турнірі: опубліковано відео

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Дубаї. У матчі 1/8 фіналу українка обіграла екс-першу ракетку світу Гарбін'є Мугурусу з Іспанії.

Світоліна віддала суперниці лише три гейми. Матч тривав 62 хвилини і завершився перемогою українки з рахунком 6:1, 6:2.

Для Світоліної ця перемога стала п'ятою в восьми матчах проти Мугуруси, яка на даний момент займає 19-е місце в рейтингу WTA.

У чвертьфіналі найкраща тенісистка України зіграє проти іспанки Карли Суарес Наварро (№26 у рейтингу WTA), якій раніше програла в двох матчах з двох.

Нагадаємо, Світоліна є діючою переможницею турніру в ОАЕ.

Додамо, що ще одна українка Леся Цуренко в 1/8 фіналу турніру в Дубаї програла румунці Сімоні Халеп - 3:6, 5:7.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в другому колі Світоліна пройшла представницю Тунісу.