Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Атлетіко - Ювентус: відео голів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанський "Атлетіко" на своєму полі виявився сильнішим за італійського "Ювентуса" з рахунком 2:0. Зустріч відбулася на стадіоні "Ванда Метрополітано" в Мадриді.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Атлетіко" - "Ювентус".

Рахунок був відкритий на 79-й хвилині зустрічі. Тома Лемар виконав подачу з кутового, м'яч заметушився по штрафному і відскочив до Хосе Хіменесу, який з близької відстані переправив його в сітку. Всього через кілька хвилин господарі поля зуміли подвоїти перевагу. Після навісу Антуана Грізманн зі стандарту Дієго Годін з гострого кута відправив м'яч у ворота.

АТЛЕТІКО - ЮВЕНТУС: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Матч-відповідь "Ювентус" - "Атлетіко" відбудеться в Турині 12 березня.

"Атлетіко" - "Ювентус" - 2:0 (0:0)

Голи: Хіменес (78), Годін (83)

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ювентус" з великим рахунком програв київському "Динамо" в юнацької Лізі чемпіонів.