Субота, 4 травня

4 травня

"Реал" здобув перемогу у скандальному матчі чемпіонату Іспанії: відеоогляд

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" обіграв "Леванте" з рахунком 2:1 завдяки двом пенальті.

Рахунок був відкритий в кінцівці першого тайму. Модріч виконав подачу з флангу, м'яч потрапив в руку захиснику і арбітр після перегляду відеоповтору вирішив призначити пенальті, який реалізував Бензема. У другому таймі "Леванте" зрівняв рахунок, відзначився Марті. В кінці зустрічі в ворота був призначений дуже спірний пенальті після падіння Каземіро в штрафній. Навіть після кількох повторів порушень не здається очевидним.

Після матчу "Реал" як і раніше займає третє місце в турнірній таблиці Примери, "Леванте" залишився на 13-й позиції.

"Леванте" - "Реал" Мадрид - 1:2 (0:1)

Голи: Марті (60) - Бензема (43, з пенальті), Бейл (78, з пенальті)

"Леванте": Фернандес, Кабако, Везу, Робер, Саймон, Рочіна (Дукуре, 60), Кампанья, Барді (Вукчевич, 89), Луна, Марті (Двамена, 73), Моралес.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Варан, Начо, Регілон, Модріч, Каземіро, Кроос (Вальверде, 69), Васкес, Бензема (Бейл, 74), Вінісіус Жуніор (Асенсіо, 83).

Попередження: Марті (25), Начо (28), Рочіна (57), Васкес (68), Педро Лопес (82), Луна (84).

Вилучення: Начо (86), Рочіна (88).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Реал" зганьбився в матчі чемпіонату Іспанії.