22 квітня

21 квітня

20 квітня

Роналду вивів "Ювентус" у чвертьфінал Ліги чемпіонів: відеоогляд

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" розгромив "Атлетіко" і вийшов до чвертьфіналу. Зустріч відбулася в Турині на стадіоні "Альянц". Перемогу італійському клубу приніс Кріштіану Роналду, який оформив хет-трик.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Атлетіко".

"Ювентус" забив перший гол вже на четвертій хвилині, К'єлліні відправив м'яч у сітку з близької відстані, але арбітр відмінив взяття воріт, угледівши фол з боку Роналду на голкіпері "Атлетіко".

Рахунок був відкритий в середині першого тайму, Роналду замкнув навіс з флангу у виконанні Федеріко Бернардескі. На початку другого тайму португалець знову відзначився ударом головою, цього разу йому асистував Канселу. Облак зумів відбити удар португальця, але зробив це вже за лінією воріт. Арбітр зарахував гол завдяки системі фіксації гола, яка просигналізувала йому, що м'яч перетнув лінію воріт.

У кінцівці зустрічі Бернардескі заробив пенальті, який реалізував Роналду.

ЮВЕНТУС - АТЛЕТІКО: ВІДЕО ГОЛІВ

"Ювентус" переміг "Атлетико" за сумою двох зустрічей з рахунком 3:2 і завоював путівку в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"Ювентус" Італія - "Атлетіко" Іспанія - 3:0 (1:0) - перший матч - 0:2

Голи: Роналду (27, 49, 86 з пенальті)

"Ювентус": Щесни, К'єлліні, Бонуччі, Канселу, Джан, Спінаццола (Дібала, 67), Матюїді, Пьянич, Бернардескі, Манджукич, Роналду.

"Атлетіко": Облак, Хіменес, Хуанфран, Арьяс, Годін, Коку, Родрі, Сауль, Лемар (Корреа, 57), Мората, Грізманн.

Попередження: Бернардескі (64).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР