Пʼятниця, 3 травня

3 травня

Чемпіонат світу з біатлону: відео та результати чоловічої індивідуальної гонки

13 березня в шведському Остерсунді в рамках чемпіонату світу з біатлону-2019 відбулася чоловіча індивідуальна гонка.

Україну в гонці представяли Артем Тищенко (стартував під 18-м номером), Сергій Семенов (51), Руслан Ткаленко (80) і Віталій Труш (96).

Перемогу в гонці святкував німець Арнд Пайффер, на другому місці - болгарин Володимир Ілієв, а третє місце у норвежця Тар'ю Бе.

Кращий результат серед українців показав Труш, який прийшов до фінішу 59-м. Ткаленко фінішував 65-м, Семенов-69-м, а Тищенко став 83-м.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З БІАТЛОНУ 2019: КАЛЕНДАР ТА РЕЗУЛЬТАТИ ВСІХ ГОНОК

Раніше "Апостроф" публікував відео і результати жіночої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу в Швеції. У жінок перемогу святкувала місцева спортсменка Ханна Еберг. Кращою серед українок стала Анастасія Меркушина, яка прийшла до фінішу десятою.