Четвер, 28 березня

28 березня

Барселона - Ліон: відео голів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" розгромила "Ліон" з рахунком 5:1 і вийшла у чвертьфінал.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Ліон".

Рахунок був відкритий на 18-й хвилині, відзначився Мессі, який реалізував пенальті. На 31-й хвилині перевагу каталонського клубу збільшив Коутиньйо, якому асистував Суарес.

У другому таймі розрив в рахунку ударом з близької відстані скоротив Тузар. На 78-й хвилині Мессі оформив дубль, відправивши третій м'яч у ворота "Ліона". Через три хвилини Піке довів рахунок до великого, гольовою передачею відзначився Мессі. Остаточний рахунок з передачі Мессі встановив Дембеле.

БАРСЕЛОНА - ЛІОН: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

"Барселона" Іспанія - "Ліон" Франція - 5:1 (2:0) - перший матч - 0:0

Голи: Мессі (18, з пенальті, 78), Коутіньйо (31), Піке (81), У. Дембеле (86) - Тузар (58)

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" шокував "Баварію" і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.