Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Динамо зазнало найбільшої поразки від Челсі і вилетіло з Ліги Європи: відеоогляд

У Києві відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між місцевим "Динамо" і англійським "Челсі". Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 5:0. У першому матчі "аристократи" виграли 3:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Челсі".

Для виходу в чвертьфінал киянам потрібно було створити диво, але вже на 5-й хвилині Жиру поховав надії вболівальників і футболістів "Динамо". До перерви гості вели в рахунку 3:0. У першій половині Жиру оформив дубль, а ще один м'яч забив Алонсо.

У другому таймі картина не змінилася - "Динамо" як і раніше не могло створити жодного моменту біля воріт "Челсі". У свою чергу лондонці забили ще два м'ячі зусиллями все того ж Жиру, який оформив хет-трик, і Хадсона-Одоі.

Це найбільша домашня поразка "Динамо" в історії виступів у єврокубках.

ДИНАМО - ЧЕЛСІ: ВІДЕО ГОЛІВ

Динамо - Челсі 0:5 (перший матч - 0:3)

Голи: Жиру, 5, 32, 59, Алонсо, 45+1, Хадсон-Одоі, 78

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Сидорчук (Че Че, 65), Шепелєв (Андрієвський, 86), Циганков, Шапаренко, Сідклей (Смірний, 81), Гармаш.

Челсі: Аррісабалага, Дзаппакоста (Аспілікуета, 69), Рюдігер, Крістенсен, Алонсо, Канті (Жоржиньо, 66), Ковачич, Лофтус-Чик, Хадсон-Одоі, Жиру, Вілліан (Педро, 74).

Попередження: Миколенко - Аспілікуета.