Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Мессі врятував "Барселону" від втрати очок у чемпіонаті Іспанії: відеоогляд

В рамках 29-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі приймала "Еспаньол". Каталонці здобули перемогу з рахунком 2:0.

"Барселона" довго не могла вразити ворота суперника, але від втрати очок команду врятував Ліонель Мессі. На 71-й хвилині матчу аргентинець відзначився ударом зі штрафного, а на 89-й хвилині оформив дубль після пасу Малкома.

Після цього матчу "Барселона" набрала 69 очок і продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті Іспанії. "Еспаньол" (34 очки) йде чотирнадцятим.

"Барселона" - "Еспаньол" - 2:0

Голи: Мессі, 71, 89

"Барселона": тер Штеген, Н. Семеду (Роберто, 60), Піке, Лангле, Альба, Ракітіч, Бускетс, Артур (Малком, 59), Мессі, Суарес, Коутіньо (Відаль, 82)

"Еспаньол": Д. Лопес, Росалес, Л. Лопес, Налдо, Ермосо, Педроса, Мелендо (Гарсія, 66), Санчес (А. Семеду, 78), Рока, Гранеро, Іглесіас (Ву Лей, 64)

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що Мессі назвав п'ятірку кращих футболістів світу.