Четвер, 28 березня

28 березня

"Ювентус" у феєричному матчі обіграв "Мілан" в чемпіонаті Італії

У матчі 31-го туру чемпіонату Італії "Ювентус" обіграв "Мілан" з рахунком 2:1. Зустріч відбулася в Турині на стадіоні "Альянц".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Мілан".

На 38-й хвилині арбітр міг призначити пенальті у ворота "Ювентуса" за гру рукою Алекса Сандро, але подивившись відеооповтор, призначив лише кутовий. "Мілан" не збентежила ця невдача і всього через пару хвилин рахунок відкрив Пентек. Бакайоко перехопив м'яч перед штрафним господарів, моментально зорієнтувався і знайшов партнера біля воріт суперників, який розправився з голкіпером.

У другому таймі Дібала заробив пенальті та сам його реалізував. У кінцівці зустрічі Пьянич підкараулив помилку Калабрії, знайшов у штрафному Кіна, який з близької відстані переправив м'яч в сітку.

"Ювентус" продовжує беззастережно лідирувати в турнірній таблиці Серії А, "Мілан" залишився на четвертій позиції.

"Ювентус" - "Мілан" - 2:1 (0:1)

Голи: Дібала (60, з пенальті), Кін (85) - Пентек (40)

"Ювентус": Щесни, Ругані, Бонуччі, Де Шильйо, Алекс Сандро, Бентанкур, Спінаццола (Пьянич, 61), Джан (Хедіра, 25), Бернардескі, Манджукич, Дібала (Кін, 66).

"Мілан": Рейна, Калабрія (Кутроне, 84), Романьйолі, Мусаккьо, Родрігес, Кессіє, Чалханоглу, Боріні, Бакайоко, Сусо (Кастільехо, 76), Пентек.

Попередження: Федеріко Бернардескі (41), Мусаккьо (59), Хакан Чалханоглу (77), Манджукич (86).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду захопив мережу інтимним фото.