28 березня

27 березня

26 березня

"Ліверпуль" феєрично вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

В Порту пройшов матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому місцевий однойменний клуб приймав англійський "Ліверпуль". Гра завершилася перемогою гостей з рахунком 4:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Порту" - "Ліверпуль".

У першому таймі "Порту" просто розніс свого суперника на поле, проте фортуна посміхнулася саме гостям, які при першій же можливості зуміли відкрити рахунок. У середині першого тайму Мане уникнув офсайду і пробив низом голкіпера португальців.

У другому таймі "Ліверпуль" знищив суперника, забивши ще три м'ячі. Відзначалися Салах, Фірміно і ван Дейк. Все, що зміг зробити "Порту", - забити м'яч престижу. Його автором став Мілітао.

У півфіналі турніру "Ліверпуль" зіграє з "Барселоною".

Нагадаємо, в першому матчі англійці добули впевнену перемогу над "драконами" з рахунком 2:0.

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР