Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Ліга чемпіонів: "Аякс" створив чергову гучну сенсацію

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів голландський "Аякс" на виїзді обіграв "Тоттенгем Готспур" з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенгем Готспур" - "Аякс".

Єдиний гол був забитий на 15-й хвилині. Хакім Зіеш класним пасом знайшов у штрафному "Тоттенuема" Донні ван де Бека, який вийшов один на один і технічно переграв воротаря. У другому таймі "Аякс" міг забити другий гол, але Давид Нерес з схожою позиції пробив у штангу.

Матч-відповідь відбудеться 8 травня в Амстердамі.

Нагадаємо, що на попередніх стадіях плей-офф "Аякс" також створив дві гучні сенсації. Спочатку голландці пройшли "Реал", а потім виявилися сильнішими за "Ювентус".

"Тоттенгем" Англія - "Аякс" Нідерланди - 0:1 (0:1)

Гол: ван де Бек, 15

"Тоттенгем": Льоріс, Санчес, Алдервейрелд, Роуз (Девіс, 79), Вертонген (Сіссоко, 39), Лукас Моура, Еріксен, Аллі, Ваньяма, Тріпп'єр (Фойт, 80), Льоренте.

"Аякс": Онана, де Лігт, Тальяфіко, Велтман, Блінд, ван де Бек, Зіеш, Тадич, Шене (Мазрауі, 65), Нерес, де Йонг.

Попередження: Тальяфіко (30), Велтман (63).

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯД ВСІХ ІГОР