НБУ:USD  38.85

29 березня

28 березня

"Динамо" вирвало важку перемогу в матчі чемпіонату України: відео матчу

Завершився матч 31-го туру чемпіонату України з футболу між "Динамо" і "Львовом". Зустріч проходила в Києві на стадіоні "Олімпійський". Перемогу в грі здобули господарі з рахунком 2:1.

Першими в матчі забили гості. На 17-й хвилині забитим м'ячем відзначився Луїс Тавареш Вієйра. Кияни змогли зрівняти рахунок тільки в другому таймі. На 78-й хвилині голом відзначився форвард "Динамо" Артем Бєсєдін. Перемогу господарям на 86-й хвилині приніс результативний удар захисника Микити Бурди.

"Динамо" - "Львів" - 2:1

Голи: Тавареш, 17; Бєсєдін, 78; Бурда, 84.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Бурда, Алібеков, Сідклей (Миколенко, 28), Смирний (Сидорчук, 46), Шепелев, Шапаренко (Дуелунд, 64), Де Пена, Русин, Бєсєдін.

"Львів": Бандура, Парамонов (Ліпе, 48), Адамюк, Насонов, Приймак, Борзенко, Мартан, Шина (Кадіна, 80), Педро, Альваро, Бруно.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що президент "Динамо" зробив заяву про головного тренера.