Середа, 1 травня

1 травня

30 квітня

Збірна України здобула другу перемогу поспіль на чемпіонаті світу

У матчі другого туру групового турніру чемпіонату світу з футболу (U20) збірна України здобула мінімальну перемогу над національною командою Катару.

Українські футболісти мали перевагу по ходу всього матчу і могли піти на перерву з перевагою в кілька м'ячів. Однак, єдиний гол нашій команді вдалося забити на 58-й хвилині. Булеца виконав подачу в штрафну і Попов головою переправив м'яч у ворота.

Україна здобула другу перемогу поспіль на чемпіонату світу. У першому турі українці перемогли команду США (2:1).

Таким чином, збірна України лідирує в турнірній таблиці групи D, набравши шість очок, і близька до виходу в плей-офф.

У заключному матчі групового етапу українці зіграють з Нігерією. Матч відбудеться 30 травня.

Катар U-20 - Україна U-20 - 0:1 (0:0)

Гол: Попов, 58.

Україна: Лунін, Конопля, Бондар, Попов, Безкоровайний, Корнієнко, Мусолітін, Цітаішвілі (Кащук, 63), Хахльов (Чех, 46), Булеца (Сікан, 73), Супряга.