Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Україна виграла групу на чемпіонаті світу з футболу: відеообзор

У матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу U20 збірна України зіграла внічию з командою Нігерії з рахунком 1:1.

Рахунок був відкритий на 30-й хвилині. Кащук пройшов по флангу, навісив у штрафну і Сікан головою відправив м'яч у ворота. У кінцівці першого тайму нігерійці заробили право на пенальті, але Лунін відбив удар у виконанні Тіджані. На початку другого тайму арбітр знову призначив 11-метровий у ворота українців і з другої спроби Тіджані переграв Луніна.

Завдяки нічиєї збірної України посіла перше місце в турнірній таблиці групи D, набравши сім очок. Нігерія фінішувала на третій позиції з чотирма очками. Другу позицію зайняла збірна США, яка обіграла Катар (1:0).

Нігерія - Україна - 1:1 (0:1)

Голи: Тіджані (51, з пенальті) - Сікан (30)

В 1/8 фіналу Україна зіграє з однією з команд, яка посяде третє місце в групах B, E або F.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 1-му турі Україна обіграла США, а в 2-му - домоглася перемоги над Катаром.