Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

"Зоря" провалила чемпіонат України, але вийшла в Лігу Європи: відеоогляд

У матчі 32-го туру чемпіонату України "Маріуполь" обіграв "Зорю" з рахунком 3:1 і фінішував на четвертому місці в турнірній таблиці.

Рахунок був відкритий вже на 12-й хвилині. М'яч у власні ворота відправив гравець "Маріуполя" Пихаленок. У другій половині зустрічі маріупольцям вдалося переломити хід зустрічі. Протягом однієї хвилини "Маріуполь" вийшов вперед, відзначилися Зубков і Вакула. У кінцівці зустрічі перемогу азовців закріпив Борячук.

"Зоря" завершила сезон на п'ятому місці. У підсумку "Маріуполь" і "Зоря" завоювали путівки в Лігу Європи на наступний сезон.

"Маріуполь" - "Зоря" - 3:1 (0:1)

Голи: Зубков (66), Вакула (67), Борячук (90) - Пихаленок (12, автогол)

"Маріуполь": Гальчук, Биков, Яворський, Чоботенко, Полегенько (Тищенко, 54), Пихаленок, Ігнатенко, Чурко (Вакула, 46), Мишнєв (Борячук, 72), Зубков, Фомін.

"Зоря": Шевченко, Хомченовський (Ледньов, 70), Тимчик, Литвин, Чайковський, Михайличенко, Сілас (Арвеладзе, 73), Караваєв, Чеберко, Луньов (Кабан, 46), Будковський.