Четвер, 25 квітня

24 квітня

"Ліверпуль" виграв англійську битву у фіналі Ліги чемпіонів

У фінальному матчі Ліги чемпіонів, який проходив в Мадриді на стадіоні "Ванда Метрополітан", "Ліверпуль" з рахунком 2:0 обіграв "Тоттенхем Хотспур".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенгем Готспур" - "Ліверпуль".

Рахунок в матчі був відкритий вже на 2-й хвилині. Після гри рукою у штрафному своєї команди у виконанні Сіссоко в ворота "Тоттенгем Готспур" був призначений пенальті. Його впевнено реалізував Салах. А на 87-й хвилині другий гол у ворота лондонської команди забив орігамі.

"Тоттенгем Готспур" - "Ліверпуль" - 0:2

Голи: Салах 2 (пен.); Орігі 87.

"Тоттенгем Готспур": Льоріс, Тріпп'єр, Вертонген, Алдервейрельд, Роуз, Сіссоко (Дайер, 74), Уінкс (Моура, 66), Аллі (Льоренте, 81), Еріксен, Сон Хин Мін, Кейн.

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон, Вейналдум (Мілнер, 62), Фабіньо, Фірміно (Орігі, 58), Мане (Гомес, 90), Салах.

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР

Раніше "Апостроф" повідомляв, що яскрава дівчина в бікіні - головна зірка фіналу Ліги чемпіонів.