• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Україна в блискучому стилі вийшла в фінал Меморіалу Лобановського: відеоогляд

Молодіжна збірна України U21 в півфіналі Меморіалу Лобановського розгромила національну команду Кіпру з рахунком 3:0 і вийшла у фінал.

На 29-й хвилині рахунок відкрив Кожушко, який скористався помилкою голкіпера кіпріотів. На початку другого тайму гравець гостей Папаміхаіл зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з флангу. Через деякий час рахунок до крупного довів Топалов.

У фіналі збірна України, яку тренує Руслан Ротань, зустрінеться з командою Ізраїлю. Матч відбудеться 5 червня.

Україна U21 - Кіпр U21 - 3:0 (1:0)

Голи: Кожушко, 29, Папаміхаіл (аг), 46, Топалов, 57

Раніше українці лише одного разу ставали переможцями Меморіалу Лобановського. Збірна Ізраїлю тричі вигравала турнір.

Нагадаємо, раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна впевнено вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу.