Середа, 24 квітня

24 квітня

23 квітня

Українська легкоатлетка здобула золоту медаль на престижному турнірі

Українська легкоатлетка Ольга Ляхова стала переможницею в забігу на 800 метрів на турнірі Anhalt 2019, який відбувся в німецькому Дессау-Росслау.

Ляхова подолала дистанцію за 2:01,20 хвилини, випередивши німкеню Катарину Трост, яка фінішувала на другому місці з відставанням у 0,16 секунди.

Срібну медаль у стрибках в довжину здобула українка Марина Бех-Романчук. У заключній спробі українська спортсменка стрибнула на 6,85 метри. У підсумковій таблиці Бех-Романчук поступилася 20 сантиметрів представниці Німеччини Маланці Міхамбо.

Крім того, українець Сергій Смелик здобув перемогу в фіналі В в бігу на 100 метрів.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала золоту медаль на етапі "Діамантової ліги".