Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Збірна України повторила історичний успіх на Універсіаді

Збірна України з баскетболу завоювала срібні медалі літньої Універсіади, яка проходить в італійському місті Неаполь.

У фінальній грі змагань українцям протистояла грізна команда США, яка здобула перемогу з рахунком 85:63.

Таким чином, американці стали володарями золотих нагород, а українці задовольнилися високим другим місцем.

Примітно, що раніше Україна лише раз доходила до фіналу Універсіади (в чоловічому баскетболі). У 2005 році наші співвітчизники також віддали "золото" американській збірній.

В даний момент на рахунку збірної України одна золота, дві срібних і три бронзових медалі Універсіади. В загальному заліку команда йде на 21-му місці.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у півфіналі змагань українські баскетболісти обіграли команду Австралії.