Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Зоря стартувала в Лізі Європи з впевненої перемоги: відео

У першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганська "Зоря" в гостях впевнено обіграла чорногорську "Будучность" з рахунком 3:1.

Вже до 20-ї хвилини гри українська команда вела в рахунку 2:0. На 15-й і 19-й хвилинах два м'ячі у ворота господарів забив форвард Артем Громов. На 60-й хвилині Михайло Перович скоротив розрив у рахунку і повернув інтригу в матч. Однак на 82-й хвилині Леван Арвеладзе забив третій м'яч у ворота "Будучності".

Таким чином, "Зоря" зробила вагому заявку на вихід у наступний раунд турніру. Повторну гру команди зіграють 1 серпня.

"Будучность" - "Зоря" - 1:3

Голи: Громов, 15; Громов, 19; Перович, 60; Арвеладзе, 82.

"Будучность": Драгоєвич, Вучич, Мілич, Дам'янович, Болевич, Міркович (Бойович, 77), Стоїлькович, Бакич (Зарубіца, 46), Божович (Раічкович, 46), Перович, Мійич.

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко (Абу Ханна, 85), Іванисеня, Кочергін, Юрченко (Луньов, 64), Хомченовський, Громов (Арвеладзе, 80), Будковський.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" зазнало серйозну втрату перед грою з "Шахтарем" .