• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

"Шахтар" стартував у чемпіонаті з важкої перемоги: відеоогляд

У матчі 1-го туру чемпіонату України "Шахтар" в гостях обіграв "Олександрію" з рахунком 3:1.

Гра склалася досить непросто для діючого чемпіона України. Після першого тайму "гірники" поступалися в рахунку. На 42-й хвилині рахунок у грі відкрив Максим Третьяков. Проте, після перерви "гірники" змогли дотиснути суперника і вирвати перемогу завдяки автоголу Гліба Бухала і забитим м'ячам Тайсона і Дентіньо.

"Олександрія" - "Шахтар" - 1:3

Голи: Третьяков, 42; Бухал, 58 (автогол); Тайсон, 73; Дентіньо, 90+1.

Нереалізований пенальті: Марлос, 7.

"Олександрія": Паньків, Бабогло, Мірошниченко, Бухал, Пашаєв, Банада (Шастал, 82), Гречишкін, Лучкевич (Задерака, 65), Ковалець (Запорожан, 72), Третьяков, Сітало.

"Шахтар": Пятов, Ісмаїлі, Кривцов, Хочолава, Болбат (Матвієнко, 90), Степаненко, Тайсон, Патрік, Соломон (Дентіньо, 84), Марлос, Мораес (Бланко Лещук, 75).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" погодило трансфер "героя збірної України".