16 квітня

15 квітня

14 квітня

Зоря - Дніпро-1 - 1-1: відеоогляд матчу

У матчі 2-го туру чемпіонату України луганська "Зоря" зіграла внічию з "Дніпром-1" з рахунком 1:1. Матч відбувся в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена".

Рахунок був відкритий в компенсований час першого тайму. Після подачі з кутового Когут вистрибнув вище всіх і головою відправив м'яч у сітку. Відігратися луганчанам вдалося в середині другого тайму. Кочергін отримав м'яч на лінії штрафного і потужно пробив у ближній кут.

Після матчу "Зоря" і "Дніпро-1" ділять 4-5 місця в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, набравши по 4 очка.

У 3-му турі "Зоря" на виїзді зіграє з ковалівським "Колосом", "Дніпро-1" вдома зустрінеться з "Десною". Обидва матчі відбудуться 11 серпня.

"Зоря" - "Дніпро-1" - 1:1 (0:1)

Голи: Кочергін (70) - Когут (45+3)

"Зоря": Шевченко, Іванисеня, Вернидуб, Тимчик, Чеберко, Юрченко, Громов (Ледньов, 80), Кочергін, Михайличенко, Хомченовський (Луньов, 62), Будковський.

"Дніпро-1": Кліщук, Сафронов, Лопиренок (Гуйє, 78), Польовий, Логінов, Булеца (Вакулко, 67), Батагов, Назаренко (Сніжко, 90), Когут, Чичиков, Супряга.

Попередження: Вернидуб (26), Сафронов (38), Батагов (40), Назаренко (44), Когут (45), Хомченовський (50), Чеберко (51), Кліщук (82).

Обслуговував матч арбітр Володимир Новохатний. На лініях йому допомагали Денис Марченко та Руслан Єрмоленко.

У 1-му турі обидві команди здобули перемоги. "Зоря" на виїзді переграла "Ворсклу" (1:0), "Дніпро-1" вдома виявився сильнішим за "Олімпік" (2:0).

У минулому сезоні "Зоря" фінішувала на п'ятому місці в українській Прем'єр-лізі і завоювала путівку в Лігу Європи. "Дніпро-1" став переможцем Першої ліги і вперше в своїй історії вийшов до елітного дивізіону.