Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Ліга чемпіонів: "Динамо" програло в першому матчі

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів київське "Динамо" в гостях поступилося бельгійському "Брюгге" з рахунком 0:1.

Єдиний гол у грі був забитий на 37-й хвилині. Ударом з пенальті ворота Бойка вразив Ванакен. До пропущеного гола кияни мали два моменти, щоб відкрити рахунок. Але удар Караваєва прийшовся вище воріт, а Бесєдін, вийшовши один на один з Міньоле, пробив у воротаря "Брюгге". "Брюгге" ж до перерви мав більше можливостей, але обмежився одним забитим м'ячем.

Після перерви картина на полі не змінилася. "Брюгге" продовжував володіти перевагою. Але забити жодній з команд не вдалося.

БРЮГГЕ Бельгія - ДИНАМО Київ, Україна - 1:0

Гол: Ванакен, 37 (з пенальті).

"Брюгге": Міньоле, Мата, Митрович, Делі, Соболь, Ріц, Вормер, Ванакен, Тау, Окереке, Денніс (Шрійверс, 64).

"Динамо": Бойко, Бурда, Кадар, Кедзьора, Миколенко, Сидорчук, Гармаш, Буяльський, Караваєв (Циганков, 46), Вербич (Де Пена, 64), Бєсєдін (Родрігес, 46).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" може підписати російського футболіста.