• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.85

29 березня

"Дракони" обіграли російських "биків" в Лізі чемпіонів: відеоогляд

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів португальський "Порту" на виїзді обіграв російський "Краснодар" з рахунком 1:0.

Португальські "дракони" могли відкрити рахунок вже на початку зустрічі. Марега вийшов один на один, але з вигідної позиції пробив повз ворота. В середині тайму міг забити Корона, але у нього не вийшов удар з близької відстані. У 2-му таймі португальці продовжували володіти ініціативою і добилися закономірної перемоги. У кінцівці зустрічі Зе Луїш заробив штрафний, який чітко реалізував Олівейра.

Матч-відповідь "Порту" - "Краснодар" відбудеться 13 серпня.

"Краснодар" Росія - "Порту" Португалія - 0:1 (0:0)

Гол: Олівейра (89)

"Краснодар": Сафонов, Рамірес, Спайіч, Мартинович, Петров, Тріндаде, Камболов (Фьолусон, 72), Вандерсон, Кабелл, Намлі (Сулейманов, 66), Берг (Арі, 62).

"Порту": Марчесін, Теллес, Маркано, Пепе, Манафа, Сержіу Олівейра, Данилу Перейра, Корона (Отава, 85), Ромаріо Баро (Діас, 55), Марега, Соарес (Зе Луїш, 74).