Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Найкращий клуб Європи відкрив сезон блискучою перемогою: відеоогляд

У матчі 1-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" на своєму полі розгромив "Норвіч Сіті" з рахунком 4:1.

Рахунок був відкритий вже на 7-й хвилині. Орігі прострілив уздовж воріт і захисник "Норвіча" Хенлі зрізав м'яч у власні ворота. На 19-й хвилині Салах обігрався з Фірміно і з близької відстані переграв голкіпера гостей. Через кілька хвилин ван Дейк точно пробив головою після подачі з кутового і довів рахунок до великого. У кінцівці тайму Орігі замкнув навіс з флангу, забивши четвертий гол. У другому таймі гості зуміли забити лише гол престижу.

Втім, не обійшлося і без неприємної новини для "Ліверпуля". У першому таймі через травму був замінений основний голкіпер команди Аліссон.

У 2-му турі "Ліверпуль" в гостях зіграє з "Саутгемптоном". Матч відбудеться 17 серпня.

Нагадаємо, що в минулому сезоні "Ліверпуль" виграв Лігу чемпіонів і став найкращою командою Європи.

"Ліверпуль" - "Норвіч" - 4:1 (4:0)

Голи: Хенлі (7, автогол), Салах (19), ван Дейк (28), Орігі (42) - Пуккі (64)

"Ліверпуль": Аліссон (Адріан, 39), Александер-Арнолд, Гомес, ван Дейк, Робертсон, Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум, Салах, Фірміно (Мілнер, 86), Орігі (Мане, 74).

"Норвіч": Крул, Ааронс, Хенлі, Годфрі, Льюїс, Маклін, Трібулл (Ернандес, 70), Буендіа, Штіперманн (Ляйтнер, 58), Кентуелл, Пуккі (Дрміч, 83).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" програв "Манчестер Сіті" в матчі за Суперкубок Англії.