НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

"Манчестер Юнайтед" знищив "Челсі" на старті чемпіонату Англії: відеоогляд

У матчі 1-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" розгромив "Челсі" з рахунком 4:0.

Матч краще почали гості і вже на 4-й хвилині рахунок міг відкрити Абрахам, але його дальній удар прийшовся в штангу. Втім, незабаром "МЮ" перехопив ініціативу. Решфорд увірвався в штрафний і був збитий захисником "Челсі" Зума. Сам постраждалий чітко виконав 11-метровий, пробивши в дев'ятку. У кінцівці тайму "Челсі" міг відігратися, але Емерсон ударом з близької відстані пробив у штангу.

В середині другого тайму Марсьяль подвоїв розрив в рахунку, замкнувши простріл Перейри. Через пару хвилин Решфорд після класного пасу Погба втік від захисників і легко розібрався з голкіпером. Остаточний рахунок встановив новачок манкуніанців Джеймс.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - ЧЕЛСІ: ВІДЕО ГОЛІВ

"Манчестер Юнайтед" - "Челсі" - 4:0 (1:0)

Голи: Решфорд (18, 67), Марсьяль (65), Джеймс (81)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Лінделеф, Уан-Біссака, Магуайр, Шоу, Погба, Лингард (Мата, 86), Мактоміні, Перейра (Джеймс, 74), Марсьяль, Решфорд (Грінвуд, 86).

"Челсі": Аррісабалага, Аспілікуета, Зума, Емерсон, Крістенсен, Маунт, Барклі (Пулішіч, 58), Жоржиньо (Канте, 73), Ковачич, Педро, Абрахам (Жиру, 66).

Попередження: Зума (36), Лингард (48), Жоржина (52), Абрахам (57), Лінделеф (69), Марсьяль (80).