• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Манчестер Юнайтед - Челсі: відео голів

У матчі 1-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" розгромив "Челсі" з рахунком 4:0.

На початку зустрічі "Челсі" міг забити гол, але дальній удар Теммі Абрахама прийшовся в стійку. Рахунок був відкритий на 18-й хвилині, відзначився нападник манкуніанців Маркус Решфорд, який реалізував 11-метровий за фол проти нього. Перед свистком на перерву лондонці могли відігратися, але Емерсон з близької відстані пробив у штангу.

На 65-й хвилині Перейра виконав простріл з флангу і Марсьяль з близької відстані переправив м'яч в сітку. "Челсі" ще не встиг отямитися після другого голу, як в ворота лондонців влетів ще один м'яч. Решфорд втік від захисників і легко переграв голкіпера. Крапку в матчі поставив 21-річний новачок "МЮ" Джеймс.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - ЧЕЛСІ: ВІДЕООГЛЯД

"Манчестер Юнайтед" - "Челсі" - 4:0 (1:0)

Голи: Решфорд (18, 67), Марсьяль (65), Джеймс (81)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 1-му турі англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" розгромив "Вест Гем", а "Ліверпуль" крупно виграв у "Норвіча".