Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

Шахтар - Зоря: відео голів

У матчі 7-го туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв "Зорю" з рахунком 4:3, поступаючись по ходу зустрічі в два м'ячі.

На 9-й хвилині рахунок відкрив Юрченко, замкнувши простріл у виконанні Кочергіна. В середині тайму відзначився вже сам Кочергін, скориставшись помилкою оборони "гірників". Незадовго до свистка на перерву Тайсон скоротив розрив в рахунку, точно пробив з 10 метрів.

На початку другого тайму Марлос зрівняв рахунок, виконавши шикарний обвідний удар з 18 метрів. Потім Мораес вивів "Шахтар" вперед завдяки рикошету. На 86-й хвилині рахунок зрівняв Ледньов, якому вдався більярдний удар в кут. Перемогу "Шахтарю" приніс Мораес, який замкнув простріл Коноплянки.

ШАХТАР - ЗОРЯ: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

ШАХТАР (Донецьк) - ЗОРЯ (Луганськ) - 4:3 (1:2)

Голи: Тайсон (42), Марлос (54), Мораес (60, 89) - Юрченко (9), Кочергін (35), Ледньов (86)

ВІДЕО ГОЛІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" розгромив "Олімпік" в 6-му турі чемпіонату України.