• НБУ:USD 38.85
НБУ:USD  38.85

29 березня

Атлетіко - Ювентус - 2:2 Відеоогляд

У матчі 1-го туру групового турніру Ліги чемпіонів мадридський "Атлетіко" і туринський "Ювентус" зіграли внічию з рахунком 2:2.

Рахунок на початку другого тайму відкрив Хуан Куадрадо, якому вдався відмінний удар у верхній кут. На 64-й хвилині перевагу італійців точним ударом головою збільшив Блез Матюїді. Через кілька хвилин "Атлетіко" вдалося скоротити рахунок, відзначився Стефан Савич. У кінцівці зустрічі господарів врятував від поразки Ектор Еррера.

"Атлетіко" Іспанія - "Ювентус" Італія - 2:2 (0:0)

Голи: Савич (70), Еррера (90) - Куадрадо (48), Матюїді (64)

"Атлетіко": Облак, Савич, Тріпп'єр, Хіменес, Лоді (Вітоло, 76), Сауль, Коке, Лемар (Корреа, 60), Томас (Еррера, 76), Феліш, Дієго Коста.

"Ювентус": Щесни, де Лігт, Алекс Сандро, Данило, Бонуччі, Хедіра (Бентанкур, 69), Матюїді, Пьянич (Ремзі, 87), Куадрадо, Ігуаїн (Дібала, 80), Роналду.

Попередження: Матюїді (15), Куадрадо (71), Дієго Коста (83).