Четвер, 18 квітня

18 квітня

17 квітня

Ліги Європи: "Олександрія" дебютувала з поразки від "вовків"

У матчі 1-го туру групового турніру Ліги Європи українська "Олександрія" на виїзді програла німецькому "Вольфсбургу" з рахунком 1:3.

Початок матчу видався досить рівним, практично без моментів. На 20-й хвилині "Олександрію" підвів голкіпер Паньків, який пропустив гол після несильного удару здалеку Арнольда. Через кілька хвилин Мехмеді увірвався в штрафний і красиво закинув м'яч у дальній кут.

В середині другого тайму олександрійцям вдалося ненадовго повернути інтригу. Банада в падінні замкнув подачу зі штрафного, скоротивши розрив у рахунку. Втім, всього через хвилину Брекало замкнув простріл і знову довів перевагу господарів до двох м'ячів.

У 2-му турі "Олександрія" на своєму полі зіграє з бельгійським "Гентом". Матч відбудеться 3 жовтня.

"Вольфсбург" Німеччина - "Олександрія" Україна - 3:1 (2:0)

Голи: Арнольд (20), Мехмеді (24), Брекало (67) - Банада (66)

"Вольфсбург": Перван, Мбабу, Тіссеран (Брума, 70), Кнох, Руссийон, Гілавогі, Герардт, Арнольд, Брекало (Нмеча, 76), Вегорст, Мехмеді.

"Олександрія": Паньків, Дубра, Мірошниченко, Бухав, Пашаєв, Банада, Лучкевич (Протасов, 81), Гречишкін, Довгий (Ковалець, 46), Третьяков (Шастал, 65), Сітало.

Попередження: Банада (81).