Неділя, 28 квітня

28 квітня

Аталанта - Шахтар - 1:2 Відеоогляд

У матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" обіграв італійську "Аталанту" з рахунком 2:1.

"Гірники" першими пропустили гол, відзначився Сапата. Втім, на 41-й хвилині рівновагу відновив Мораес. Перемогу "Шахтарю" приніс гол Соломона на п'ятій компенсованій хвилині.

Завдяки перемозі "Шахтар" в турнірній таблиці групи С наздогнав загребське "Динамо", у обох команд по три очки. Лідером групи є "Манчестер Сіті" (6), "Аталанта" (0) - на останньому місці.

У 3-му турі "Шахтар" вдома зіграє з "Динамо", "Аталанта" на виїзді зустрінеться з "Манчестер Сіті". Обидва матчі відбудуться 22 жовтня.

"Аталанта" Італія - "Шахтар" Україна - 1:2 (1:1)

Голи: Сапата (28) - Мораес (41), Соломон (90+5)

"Аталанта": Голліні, Хатебур (Госенс, 57), Масьєлло (Муріель, 68), Толо, Кастаньо, Гомес, Пашаліч, Ілічіч (Малиновський, 57), де Рон, Паломіно, Сапата.

"Шахтар": П'ятов, Матвієнко, Ісмаїлі, Кривцов, Болбат, Алан Патрік (Соломон, 69), Степаненко, Тайсон, Коваленко, Марлос (Коноплянка, 86), Мораес.

Попередження: Кривцов (15), Степаненко (35), Ілічіч (44), Мораес (45), де Рон (49), Болбат (64), Толо (80).

ПОВНИЙ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в 1-му турі Ліги чемпіонів "Шахтар" поступився "Манчестер Сіті", "Аталанта" розгромно програла загребському "Динамо".