• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.50

19 квітня

"Ювентус" у складному матчі обіграв конкурента на чемпіонство

Туринський "Ювентус" в матчі 7-го туру чемпіонату Італії обіграв "Інтер" на виїзді і піднявся на першу сходинку турнірної таблиці. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

"Ювентус" вийшов вперед вже на 4-й хвилині зусиллями Дібали, але вже до 18-й хвилині рахунок став рівним після точного удару Мартінеса з пенальті.

Вирішальний м'яч забив Ігуаїн на 80-й хвилині.

Таким чином, "Інтер" зазнав першої поразки в сезоні і поступився першим рядком "Ювентусу", який тепер випереджає команду з "Мілана" на одне очко.

"Інтер" - "Ювентус" 1:2

Голи: Мартінес, 18 (пен.) - Дибала, 4, Ігуаїн, 80

Інтер: Ханданович, Годін (Бастони, 55), де Врей, Шкрініар, Д'Амброзіо, Барелла, Брозовіч, Сенсі (Весіно, 33), Асамоа, Лукаку, Мартінес (Політано, 78).

Ювентус: Щесни, Куадрадо, Бонуччі, Де Лігт, Алекс Сандро, Хедіра (Бентанкур, 62), Пьянич, Матюїді, Бернардескі (Ігуаїн, 62), Дибала (Джан, 71), Роналду.

Нагадаємо, що "Барселона" здобула яскраву перемогу над "Севільєю" в чемпіонаті Іспанії