Пʼятниця, 29 березня

29 березня

28 березня

Ліга чемпіонів: "Барселона" здобула важку перемогу над скромним чеським клубом

У матчі 3-го туру групового турніру Ліги чемпіонів "Барселона" на виїзді обіграла празьку "Славію" з рахунком 2:1.

"Барселона" відкрила рахунок вже на 4-й хвилині. Артур знайшов у штрафному Мессі і аргентинець в один дотик переправив м'яч у ворота. В середині тайму перевагу каталонського клубу міг збільшити Суарес, але форвард з близької відстані пробив вище воріт. У кінцівці тайму чехи мали два моменти, щоб зрівняти рахунок, але Масопуст і Олайінка упустили свої шанси.

На другий тайм гравці "Славії" вийшли дуже зарядженими і незабаром домоглися успіху. Боріл увірвався в штрафний і з близької відстані пробив тер Штегена. Втім, незабаром гості знову опинилися попереду. Після подачі зі стандарту Суарес пробивав з нульового кута, м'яч зачепив ногу Олайінки і влетів у ворота. Надалі обидві команди мали можливості забити, але рахунок залишився незмінним.

"Барселона" лідирує в турнірній таблиці групи F, набравши сім очок. "Славія" замикає таблицю, маючи в активі 1 очко.

У 4-му турі "Барселона" зіграє з "Славією" на своєму полі. Матч відбудеться 5 листопада.

"Славія" Чехія - "Барселона" Іспанія - 1:2 (0:1)

Голи: Боріл (50) - Мессі (4), Олайінка (57, автогол)

"Славія": Коларж, Кудела, Боріл, Цоуфаль, Зелени, (Тецль, 46), Масопуст (ван Бюрен, 76), Станчу (Гушбауер, 77), Шевчик, Соучек, Говорка, Олайінка.

"Барселона": тер Штеген, Піке, Альба, Лангле, Семеду, де Йонг, Бускетс (Відаль, 78), Артур (Ракітіч, 84), Грізманн (Дембеле, 69), Суарес, Мессі.

Попередження: Альба (35), Масопуст (56), боржомі (64), Олайінка (71), Шевчик (76), Дембеле (90).