Субота, 27 квітня

26 квітня

Супергол Ракицького не допоміг: Зеніт програв німецьким "бикам" в Лізі чемпіонів

В рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів чемпіон Росії "Зеніт" на виїзді грав проти німецького "РБ Лейпцига". Зустріч завершилася перемогою німців з рахунком 2:1.

Цікаво, що вперед вийшли саме гості після неймовірного удару Ярослава Ракицького з-за меж штрафного. Однак, красивий м'яч від колишнього гравця "Шахтаря" і національної збірної України не допоміг гостям втримати перевагу.

Уже на старті другого тайму Лаймер точним ударом послав м'яч у дальній кут воріт, а через 10 хвилин Сабітцер красивим ударом вразив "дев'ятку" воріт противника.

Після трьох турів у активі "биків" шість балів і перше місце, а "Зеніт" опустився на другу сходинку з чотирма балами в активі.

"РБ Лейпциг" - "Зеніт" 2:1

Голи: Лаймер, 49, Забітцер, 59 - Ракицький, 25

РБ Лейпциг: Гулачі - Клостерманн, Орбан, Упамекано, Мукіеле - Лаймер (Демме, 86), Камплі - Сабітцер, Форсберг, Лукман (Поульсен, 69) - Вернер (Кунья, 46)

Зеніт: Кержаков - Караваєв, Іванович, Ракицький, Сантос - Дріуссі (Мак, 82), Барріос, Оздоєв, Шатов (Осоріо, 65) - Дзюба, Сердар Азмун (Кузя, 75)

Попередження: Барріос