Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Сент-Етьєн - Олександрія - 1:1 Відеоогляд

У матчі третього туру групового турніру Ліги Європи "Олександрія" зіграла внічию з французьким "Сент-Етьєном". Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Головним героєм першого тайму став захисник французької команди Габріель Сілва. У дебюті зустрічі він відкрив рахунок точним ударом з меж штрафного українців, а менш ніж через 10 хвилин відправив м'яч у сітку власних воріт після прострілу з флангу.

"Сент-Етьєн" Франція - "Олександрія" Україна - 1:1 (1:1)

Голи: Сілва, 8 - Сілва, 14 (автогол)

"Сент-Етьєн": Рюффьє, Дебюші, Сілва, Саліба, Колодзейчак, Мвіла, Ахолу (Будебуз, 46), Амума, Юссуф, Норден (Аби, 63), Берич (Буанга, 74).

"Олександрія": Паньків, Мірошниченко, Дубра, Пашаєв, Бухал, Банада, Лучкевич (Шастал, 80), Третьяков (Бабогло, 90), Гречишкін, Ковалець (Довгий, 83), Сітало.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що 1-му турі Ліги Європи "Олександрія" програла "Вольфсбургу", а в 2-му - зіграла внічию з "Гентом".