Четвер, 25 квітня

25 квітня

Домашні стіни не допомогли: росіяни зганьбилися в Лізі чемпіонів

У матчі 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів "Зеніт" програв "РБ Лейпциг" з рахунком 0:2. Зустріч відбулася в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Газпром Арена".

Гості забили гол в середині першого тайму, але він був скасований після перегляду відеоповтору. Перед самим свистком на перерву рахунок відкрив Дієго Демме, добивши м'яч після відскоку від стінки. На 63-й хвилині перевагу "биків" збільшив Марсель Забітцер, який вийшов один на один, обіграв воротаря і переправив м'яч у порожні ворота.

"РБ Лейпциг" лідирує в групі G, набравши дев'ять очок. "Зеніт" залишився на другій позиції, маючи в активі чотири очки.

У 5-му турі "Зеніт" на своєму полі зіграє з "Ліоном". "РБ Лейпциг" вдома зустрінеться з "Бенфікою". Матчі відбудуться 27 листопада.

"Зеніт" Росія - "РБ Лейпциг" Німеччина - 0:2 (0:1)
Голи: Демме, 45+4, Забітцер, 63

"Зеніт": Кержаков, Смольников (Караваєв, 46), Іванович (Дріуссі, 70), Ракицький, Дуглас Сантос, Єрохін, Барріос, Оздоєв, Осоріо, Азмун, Дзюба.

"РБ Лейпциг": Гулачі, Хальстенберг (Кампль, 46), Мукіеле, Клостерманн, Упамекано, Демме, Лаймер, Нкунку (Вернер, 61), Забітцер, Форсберг (Айдара, 76), Поульсен.

Попередження: Єрохін (6), Упамекано (66), Дзюба (66).

1-й тайм

2-й тайм

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі 3-го туру "РБ Лейпциг" обіграв "Зеніт" в Німеччині.