Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

"Реал" знищив турецьких "левів" у Лізі чемпіонів

"Реал" розгромив "Галатасарай" в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 6:0.

ДЕТАЛЬНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ У ГРУПАХ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Результат поєдинку був вирішений наперед у стартові 15 хвилин, коли у воротах гостей побувало три м'ячі. Двічі Фернандо Муслеру засмутив Родріго Гоес, ще один м'яч з пенальті забив Серхіо Рамос. Під завісу першого тайму Карім Бензема забив четвертий м'яч у ворота турецького чемпіона. Після перерви "вершкові" забили ще двічі: Бензема дубль оформив, а Родріго - хет-трик.

ПОВНИЙ КАЛЕНДАР ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

4-й тур, група A

РЕАЛ - Галатасарай - 6:0

Голи: Родріго, 4; Родріго, 7; Рамос, 14 (з пенальті); Бензема, 45; Бензема, 81; Родріго, 90+2.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело (Менді, 42), Кроос, Каземіро (Модріч, 60), Вальверде, Родріго, Бензема, Азар (Іско, 68).

Галатасарай: Муслера, Маріано, Некадіо, Маркан, Нагатомо (Бюйюк, 88), Сері, Н'Зонзі (Байрам, 46), Лемін, Фегулі, Андоні (Донк, 46), Бабел.

ВІДЕООГЛЯД 1-ГО ТАЙМУ:

ВІДЕООГЛЯД 2-ГО ТАЙМУ:

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Ліверпуль" здобув складну перемогу в 4-му турі Ліги чемпіонів .