Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Реал - Галатасарай - 6:0 Відеоогляд

Іспанський "Реал" розгромив турецький "Галатасарай" у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 6:0.

Уже в стартові 14 хвилин зустрічі у воротах гостей побувало три м'ячі. До кінця першого тайму "вершкові" відзначилися ще раз, а після перерви ще двічі "розписалися" у воротах Фернандо Муслери. У мадридської команди хет-триком відзначився Родріго, дублем - Карім Бензема. Ще один м'яч на рахунку Серхіо Рамоса.

Турнірне становище команд: 1. "ПСЖ" - 12 очок, 2. "Реал" - 7, 3. "Брюгге" - 2, 4. "Галатасарай" - 1.

У 5-му турі "Реал" вдома зіграє з "ПСЖ". "Галатасарай" прийме "Брюгге". Матчі відбудуться 26 листопада.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

4-й тур, група A

РЕАЛ - Галатасарай - 6:0

Голи: Родріго, 4; Родріго, 7; Рамос, 14 (з пенальті); Бензема, 45; Бензема, 81; Родріго, 90+2.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело (Менді, 42), Кроос, Каземіро (Модріч, 60), Вальверде, Родріго, Бензема, Азар (Іско, 68).

Галатасарай: Муслера, Маріано, Некадіо, Маркан, Нагатомо (Бюйюк, 88), Сері, Н'Зонзі (Байрам, 46), Лемін, Фегулі, Андоні (Донк, 46), Бабел.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що французький топ-клуб скромною перемогою гарантував собі плей-офф Ліги чемпіонів.