• НБУ:USD 39.55
НБУ:USD  39.55

20 квітня

"Шахтар" сенсаційно втратив очки в дербі: відеоогляд

"Маріуполь" і донецький "Шахтар" зіграли внічию в матчі 16-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

"Гірникам" вдалося досить швидко вийти вперед. На 14-й хвилині у ворота господарів було призначено пенальті за фол на Євгену Коноплянці. Тайсон з 11-метрової позначки розвів м'яч і голкіпера господарів Євгена Гальчука по різних кутах.

"Маріуполь" зрівняв рахунок відразу ж після перерви. Ілля Путря підкараулив помилку оборони "гірників" і добив м'яч у ворота після його відскоку від поперечини. Незважаючи на всі зусилля, чемпіон так і не зміг вирвати перемогу. "Шахтар" вдруге в сезоні втратив очки.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

16-й тур

МАРІУПОЛЬ - ШАХТАР Донецьк - 1:1

Голи: Тайсон, 15 (з пенальті); Путря, 49.

Маріуполь: Гальчук, Чоботенко, Дава, Яворський, Полегенько, Тищенко, Петерман, Мішнєв, Горбунов, Путря (Бондар, 88), Фомін (Вискребенцев, 17 (Романюк, 90+3)).

Шахтар: П'ятов, Болбат, Бондар, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко, Маркос Антоніо (Майкон, 79), Тете (Соломон, 58), Тайсон, Коноплянка, Сікан (Борячук, 70).

Раніше "Апостроф" розповідав, як "Шахтарю" потрапити до плей-офф Ліги чемпіонів.