Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

Клуб українця не зміг зупинити "мадридський каток" в Лізі чемпіонів

Мадридський "Реал" завершив виступ у груповому етапі Ліги чемпіонів впевненою перемогою над "Брюгге" з рахунком 3:1.

Перший тайм зустрічі завершився без забитих м'ячів. Рахунок же був відкритий на 53-й хвилині, коли ворота господарів після передачі Альваро Одріосоли вразив Родріго. Господарям вдалося відігратися через 2 хвилини. Ханс Ванакен скористався пасом Еммануеля Деніса і пробив Альфонсо Ареоля. Минуло 9 хвилин і "Реал" знову вийшов вперед - забитим м'ячем відзначився Вінісіус Жуніор. Крапку в матчі на 1-й компенсованій хвилині поставив Лука Модрич.

Український захисник "Брюгге" Едуард Соболь провів на полі всі 90 хвилин і заробив попередження.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група А. 6-й тур

БРЮГГЕ Бельгія - РЕАЛ Іспанія - 1:3

Брюгге: Міньоле, Соболь, Коссуну, Делі, Альварес, Ванакен, Влітінк (де Кетелаере, 70), Денніс, Вормер, Мехеле, Тау (Схрейверс, 59).

Реал: Ареоля, Одріосола, Мілітао, Варан, Менді, Іско (Вальверде, 84), Каземіро, Вінісіус Жуніор (Б. Діас, 73), Модрич, Родріго, Йович (Бензема, 77).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Баварія" завершила груповий турнір зі стовідсотковим показником.