Понеділок, 6 травня

6 травня

Кубок світу з біатлону: відео і результати жіночого спринту в Ансі

У французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-2019/20 проходила жіноча спринтерська гонка.

Від України в гонці виступали п'ять спортсменок: Віта Семеренко (2-й стартовий номер), Валя Семеренко (12), Олена Підгрушна (39), Юлія Джима (58), Дар'я Блашко (86).

Перемогу в гонці здобула норвежка Тіріл Екхофф. Вона допустила один промах на вогневих рубежах і пробігла дистанцію за 20 хвилин і 27 секунд. Другою стала француженка Жюстін Бреза, яка поступилася лідеру 6,2 секунди. На третьому місці чешка Маркета Давидова з відставанням від Екхофф у 20,5 секунди. Цікаво, що Бреза та Давидова на вогневих рубежах не промахувалися.

Найкращою з українок стала Олена Підгрушна - 9-е місце (+47,1 секунди відставання від лідера, 0 промахів). Решта наших співвітчизниць виступили наступним чином:

30. Дар'я Блашко +1:35.1 (1 промах)
38. Юлія Джима +1:45.9 (2)
50. Віта Семеренко +2:03.0 (2)
55. Валя Семеренко +2:08.9 (3)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Україна виграла другу медаль на Кубку IBU за день.