Вівторок, 23 квітня

23 квітня

Збірна України ганебно програла сербам у матчі відбору чемпіонату світу: відео

Збірна України з футзалу з поразки стартувала в еліт-раунді відбіркового турніру чемпіонату світу 2020 року. У стартовому матчі підопічні Олександра Костенка програли національній команді Сербії з рахунком 2:5.

Зустріч почалася з потужних атак суперника нашої команди. Однак, витримавши стартовий штурм, українці несподівано пропустили два м'ячі протягом двох хвилин. Після перерви серби забили ще двічі і збільшили рахунок до непристойних 4:0. Лише після цього нашій команді вдалося розпечатати ворота суперника, але розвинути свій локальний успіх вона не змогла.

ВІДБІРНИЙ ТУРНІР ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ 2020 РОКУ

Елітний раунд, група B, 1-й тур

СЕРБІЯ - УКРАЇНА - 5:2

Голи: Пршич, 12; Петров, 15; Пршич, 22; Томич, 30; Ракич, 31 - Фаренюк, 30; Корсун, 39.

Сьогодні українці зіграють з однією з найсильніших команд планети - збірною Іспанії, яка в 1-му турі обіграла французів з рахунком 3:1. У фінальну частину чемпіонату Європи виходять команди, що зайняли перші місця у своїх групах. Збірні, які фінішують другими, розіграють ще дві путівки у плей-офф.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що збірна України через травму надовго втратила провідного гравця.