2 травня

1 травня

У півфінал Кубка України вийшла команда з села

Визначилися перші півфіналісти Кубка України сезону-2019/20.

Першим у четвірку найкращих команд турніру вийшов "Минай" з однойменного села в Ужгородській області. У чвертьфіналі команда з Закарпаття в серії пенальті обіграла минулорічного фіналіста турніру "Інгулець".

В іншому матчі "Маріуполь" виявився сильнішим за "Альянс". Зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь представника Прем'єр-ліги.

КУБОК УКРАЇНИ

1/4 фіналу

МИНАЙ - ІНГУЛЕЦЬ - 1:1, по пен. - 6:5

Гол и: Глагола, 30 - Мишуренко, 54.

Минай: Попович, Жичиков, Никитюк, Сантос, Стасюк, Вагін, Оринчак, Ткачук (Кополовець, 90+3), Глагола (Маїк, 80), Піняшко (Карноза, 104), Нурієв.

Інгулець: Шуст, Балан, Синегуб, Павлов, Фатєєв, Лупашко, Козак (Коваленко, 101), Бартулович, Запорожець (Загальський, 101), Мішуренко (Квасний, 84), Сичинава (Коробка, 120+1).

АЛЬЯНС - МАРІУПОЛЬ - 2:4

Голи: Осадчий, 24, Ярошенко, 45+2 - Кулаков, 30, Яворський, 36, Полегенько, 47, Муравський, 66.

Альянс: Важинський, Загинайлов (Шпіренок, 90), Лучик, Медведєв, Осадчий, Пікуль, Рогозінський, Сидоренко (Агапов, 61), В. Шарай (Приходько, 71), С. Шарай, Ярошенко.

Маріуполь: Гальчук, Муравський, Яворський, Ігнатенко (Федорчук, 46), Корнієнко, Мишнєв (Путря, 79), Полегенько, Тищенко, Фомін (Топалов, 74), Чех.

У ще одному чвертьфіналі, який проходить у ці хвилини, зустрічаються "Динамо" і "Олександрія". Останній учасник півфіналу визначиться завтра, 12 березня, у зустрічі між "Десною" і "Ворсклою".

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Динамо" перемогло "Шахтар" в супербитві 1/8 фіналу Кубка України.