Пʼятниця, 29 березня

28 березня

Найкрасивіша біатлоністка планети стала володаркою Кубка світу

Француженка Жулія Симон виграла жіночу гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Другою в гонці стала швейцарка Селіна Гаспарін. Третьою до фінішу приїхала італійка Ліза Віттоцці. Головна ж боротьба на фініші велася між Доротеєю Вірер (Італія) і Тіріль Екхофф (Норвегія), які претендували на перемогу в загальному заліку Кубка світу. На фініші вище опинилася остання (10-е місце). Однак володарем Великого кришталевого глобуса другий рік поспіль стала Доротея Вірер, яка гонку завершила на 11-й позиції. У загальному заліку італійка, яку називають найкрасивішою біатлоністкою світу, обійшла Екхофф на 7 очок.

Найкращою серед українок стала Анастасія Меркушина (24-е місце). Валя Семеренко посіла 30-е місце, її сестра Віта - 35-е.

Це була остання особиста гонка сезону у жінок. Заключний етап Кубка світу в норвезькому Холменколлені раніше був скасований через коронавірус.

Результати гонки:

1. Жулія Симон (Франція) - 30:43,5 (0+1+1+0)
2. Селіна Гаспарін (Швейарія) - +17,3 (1+2+1+0)
3. Ліза Віттоцці (Італія) - +20,9 (1+1+1+1)...

24. Анастасія Меркушина - +1:53,5 (1+0+1+1)...
30. Валя Семеренко - +2:16,4 (1+2+3+0)...
35. Віта Семеренко - +2:45,8 (0+1+2+1)...

Раніше "Апостроф" повідомляв, що визначився володар Кубка світу з біатлону серед чоловіків.