• НБУ:EUR 43.40
НБУ:USD  40.30

11 червня

Команда Мілевського програла в чемпіонаті Білорусі через Хачеріді: відео

Брестське "Динамо" зазнало поразки в матчі 5-го туру чемпіонату Білорусі від "Вітебська".

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів. Єдиний гол у матчі був забитий з вини українця Євгена Хачеріді. На 85-й хвилині він привіз пенальті у ворота своєї команди і був вилучений за удар п'ятою гравця суперника. 11-метровий удар у складі "Вітебська" реалізував Іон Ніколаеску.

Цікаво, що вилучення Хачеріді стало другим у матчі для "Динамо". На 73-й хвилині гри друга жовта картка була показана Кікі Габі.

У складі "Динамо" участь у зустрічі взяли ще два українця - Артем Мілевський і Олександр Нойок. Перший був замінений на 77-й хвилині, а другий провів повний матч.

ЧЕМПІОНАТ БІЛОРУСІ

5-й тур

ВІТЕБСЬК - ДИНАМО Брест - 1:0
Гол: Ніколаеску, 87 (з пенальті).
Вилучення: Габі, 73; Хачеріді, 85.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Мілевський приніс "Динамо" першу перемогу в чемпіонаті Білорусі.