6 травня

5 травня

4 травня

"Шахтар" насилу виграв у "Десни" в матчі чемпіонату: відео

Донецький "Шахтар" обіграв чернігівську "Десну" з рахунком 3:2 в матчі 25-го туру чемпіонату України.

"Гірники" змогли відкрити рахунок вже на 4-й хвилині зустрічі завдяки голу Фернандо. На 24-й хвилині господарі могли забити другий м'яч, але Марлос не реалізував пенальті. Проте вже через хвилину хавбек виправився, переправивши м'яч у ворота "Десни" після передачі Алана Патріка. Гості змогли повернути інтригу у гру на 32-й хвилині, коли з пенальті Денис Фаворов один м'яч відіграв.

На старті другого тайму Марлос зробив дубль і збільшив перевагу своєї команди до двох м'ячів. Такий рахунок залишався в матчі майже до самого кінця. Однак на 88-й хвилині Пилип Будковський забив другий м'яч "Десни". Проте уникнути поразки чернігівська команда не змогла.

ШАХТАР Донецьк - ДЕСНА Чернігів - 3:2

Голи: Фернандо, 4; Марлос, 25; Фаворов, 32 (з пен.); Марлос, 51; Будковський, 88.

Нереалізований пенальті: Марлос, 24.

Шахтар: Трубін, Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко (Пихаленок, 74), Марлос (Соломон, 74), Маркос Антоніо, Алан Патрік (Коноплянка, 59), Тайсон (Тете, 74), Фернандо (Мораес, 79) .

Десна: Паст, Фаворов, Тамм (Картушов, 66), Імереков, Мостовий, Огиря, Калитвинцев, Тотовицькій (Гітченко 46), Домбровський (Єрмаков, 74), Кузик (Будковський, 74), Філіппов (Хльобас, 86).